спам

nom3r1

Registered
index каза:
Тъпото , е че заради такова негативно нещо сме влезнали. Последният път, пак си спомням аз отворих тема и даваха туриста по БНТ - Мрежата.

А още по-кофтито , е че май и аз съм писал тая в тая тема.... но не успявам да я намеря..... шанс

P.S. :
http://www.web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=117984

Намерих я ! :) Тоя път не съм писал... как ми се е разминало :d

Аз го писах още в 7:46 .. трия темата и местя мнението тук:

nom3r1 каза:
Туко що засякох тяхното предаване , което е пълна глупост, говорят се няк'ви градски легенди. Нямат никаква представа за какво става на въпрос.. хакери не знам си какво , а дори нямат идея за к'во става на въпрос.

П.с. дадоха форума web-tourist.net видео ->

http://www.btv.bg/shows/btv-reporterite/

Най-вероятно тук ще го качат.

Повечето неща са пълни с толкова глупости, които .. няма смисъл да ги коментирам. Оплакват се от фейс бук профилите си - нормално. Кой ги кара да си губят времето в няк'в сайт от който няма смисъл?? КОЙ ги кара да си дават личните данни? Това , че има 1 милион или и повече - не знам и не ми пука потребители, не значи че фейсбук-а е ЗАЩИТЕН може да се пробие и не говоря само за профилите на хората.

Сега ще се разтърся, точно за темата която е дадоха по тв-то

Ето го и мнението; http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?p=616971#616971

Защо не дадоха мнението , което най-много е информирано и ще помогне ?

Примерно: http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?p=616921#616921

Много лесно забравиха датата на която бяха ударени (BTV).. Хаха :D :D

index каза:
Не съм я видял. Че даже и поста си намерил.... :))))

Трябва да се вземе някакво решение за такива "хакерски/кракерски" теми да се трият. :) Не само ,че лоша слава, но както се видя доста могат да объркат живота на хората :)

Също ми и хрумна, че държавата може да издава и виртуална лична карта ( същото като подписа ) и на кара лека по-лека сайтовете да искат потвърждение чрез нея. Но , пак ще скочат за "насиле над свободата в интернет".

Дори и да се направи, пак ще има някой - разбрал не доразбрал и ще патят от техните постъпки - никой не е застрахован.

Относно мнението - намерих го 'щото се ядосах как един вид правят "лоша реклама".. А може и да греша.

Темите са хубави - но ако са с цел срещу тези неща. Как да се предпазват и прочие има и нещо друго - ще се напълни нета отново /не че не е и не е спирал/ с псевдо хакерчета, но е друга тема.

:))

ЕДИТ: Цитирам @admin
admin каза:
Тази тема не е в помощ на псевдо хакерите, а е полезна информация за всеки едни потребител на итнернет, защото колкото и да ти е защитен компютърът и данните все пак има опасност ти без да искаш да ги напишеш не където трябва.

От тема за предпазване до тема "HOW TO ", все си мисля ,че има голяма разлика :?

В крайна сметка , като един приятел - няма ФБ , защото не иска правителството да го следи. Няма нито майл, нито скайп. Ползва моята регистрация в торент тракерите.....

djman каза:
nom3r1 каза:
@djman, не съм господ да ми се молиш, като сме насаме може и да си ми викаш по име. Хах

Къде съм те молил, че и по име :D А дори не ти го знам... Освен ако не намекваш нещо... за насаме... но не съм заинтересуван ^^

Дами и господа, като пиете, не пишете във форума после :D :D :D

Peace 2 all... :D Бъдете здрави и весели!

Ако ти си от намекващите пут*и проблема е твой или ако си педал - проблема е отново твой.

Яко тролене забелязвам през последните месеци или съм в грешка?

nom3r1 каза:
djman каза:
nom3r1 каза:
@djman, не съм господ да ми се молиш, като сме насаме може и да си ми викаш по име. Хах

Къде съм те молил, че и по име :D А дори не ти го знам... Освен ако не намекваш нещо... за насаме... но не съм заинтересуван ^^

Ако ти си от намекващите пут*и проблема е твой или ако си пед*л. Иначе шише Grant's не бих отказал :D:D:D

wow ... малко ме учудваш :) Като преди всичко, не съм се обръщал специално към теб с простичката ми молба... просто помолих, защото е банално това "за и против"

А за троленето (ако се отнася към мен)... Не съм забелязал такова нещо, а и пиша предимно спам тук, в Дъра-бъра :)

djman каза:
nom3r1 каза:
djman каза:

Ако ти си от намекващите пут*и проблема е твой или ако си пед*л. Иначе шише Grant's не бих отказал :D:D:D

wow ... малко ме учудваш :)

А за троленето (ако се отнася към мен)... Не съм забелязал такова нещо, а и пиша предимно спам тук, в Дъра-бъра :)

С кое?

nom3r1 каза:

С държането си, при положение че е безсмислено ;)

Ако искаш да продължим на ЛС или да спрем завинаги с този важен и смислен "спор"...

Горе