нестига че правиш спам с емотинки ами и очакваш за 1 минута хората да ти измислят код и да ти го дадат така ли ? Земи помагай и тогава имай претенции колко бързо ти дават кода.
Правиш си едно поле в БД по default 0 и ако искаш да е про му правиш 1 и изкарваш всички с 1