спам

TheWizard каза:
Хора бе има Fmfree.info кво се занимавате с глупости само .

Имаше и по възпитан начин да си рекламираш сайта. Както и да е :)!
Категории ще сложа още , защото и аз лично смятам , че са малко :P

А иначе firebox - Признавам си , че видях името на темплейта от svejo.org , но категориите въобще не съм ги копирал .. Нито картинките :)..

Бъга с регистрацията е оправен.
Ще се радвам ако давате още коментари и забележки към сайта.

Поздрави.
 

Back
Горе