спам....

Статус
Not open for further replies.

razgele_55

Registered
Чичо Гугъл знае всичко - ето решение:

http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=mass+email+in+phpBB+3&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8


Оff topic:
И искам да предложа нещо на администраторите на сайта.
Мисля че всичко това и тези теми покрай - muzi4ka са с цел реклама и пропаганда. В последните 2 седмици има няколко теми.

Това е мисля поредната такава в която уж се пита за проблем а се говори са сайта му че \"еди си какво станало ... \"

Ако всеки почне да си рекламира сайта в поста където пита тук ще стане една каша.

Извинявам се за спама, но исках да го споделя с вас. Сигурно ще последва санкция но трябваше да го кажа.
Успех на всички.
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе