Иска да прави измама. Импресиите на един сайт да се трупат, като импресии и на друг. Това не се толерира от рекламодателите 
Демек да влезаш в сайта shashma.eu и това да изгенерира една импресия за shashma.eu и една за izmamnik.eu
И аз ли не съм разбрал какво искаш?
П.П.
По принцип има начин как да се направи но не е редно да се прави и за това няма да кажа нито дума по въпроса. И не е нужно дори да има банер.
А инъче линка към банера си е все едно сваляне на файл. Както знаеш импресиите се отчитат най-често от някакви java скриптове. И понеже няма как при сваляне на картинка да се изпълни java срипт, няма и как да го отчетеш това като импресия. Единствено можеш да го броиш като импресия ако статистиката за това е на база access лог на web server-а обработен с някакво програмче като awstats да речем и да си го ползваш за собствени нужди. Или пък да сервираш банера през PHP и да тъпчеш статистика в някава твоя си база.
Демек да влезаш в сайта shashma.eu и това да изгенерира една импресия за shashma.eu и една за izmamnik.eu
И аз ли не съм разбрал какво искаш?
П.П.
По принцип има начин как да се направи но не е редно да се прави и за това няма да кажа нито дума по въпроса. И не е нужно дори да има банер.
А инъче линка към банера си е все едно сваляне на файл. Както знаеш импресиите се отчитат най-често от някакви java скриптове. И понеже няма как при сваляне на картинка да се изпълни java срипт, няма и как да го отчетеш това като импресия. Единствено можеш да го броиш като импресия ако статистиката за това е на база access лог на web server-а обработен с някакво програмче като awstats да речем и да си го ползваш за собствени нужди. Или пък да сервираш банера през PHP и да тъпчеш статистика в някава твоя си база.