спешно проблем !!!

sistry

Registered
имам два домейна с хостинг (от една и съща компания са)
вчера изтрих всички пренасочвания и днс-и в настройките им
искам да си останат чисти ,защото бях направил единия да пренасочва към другия за да му ползва хоста - некакви такива

сега като отворя единия ми се показва това:

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.


а на другия:

Not Found
The requested URL / was not found on this server.


Защо така ? знам че от вчера още не е изтекълл минимума от 24 часа но това не ми се струва нормално .....

Благодаря предварително
 
Soul_Stealler каза:
Ако си изтрил ВСИЧКИ настройки от домейните изчакай да минат 24 часа и няма да имаш проблеми ;)

да всички настройки съм изтрил
чакам до утре следобяд ако не е станали ще пиша на съпорта .... :cry:

но не мога да си обясня защо на двата сайта дава различни "грешки" ......

:roll:
 
проблема седи още
никаква разлика от вчера !
вече два дена от както съм изтрил днс-ите

някои има ли на иде защо става така ?
 
Кажи кои са двата домейна.

ДНС си изтрил, но ДНС не са всички записи. Може да има някакви записи по дефаулт примерно, виж дали нямаш A и т.н.
От хостинга изтрил ли си настроиките ?
 
Soul_Stealler каза:
Кажи кои са двата домейна.

ДНС си изтрил, но ДНС не са всички записи. Може да има някакви записи по дефаулт примерно, виж дали нямаш A и т.н.
От хостинга изтрил ли си настроиките ?

http://www.pic-bg.net/fffffffffffffff_JPGgCktzEMXea.jpg.htm

ето скриин от единия
и двата са от host.bg

незнам къде има още настройки .... освен в опцията домейн инфо
 
admin каза:
И защо даваш снимка на панела в host.bg?
Къде са ти домейните? От къде си ги купил ?

давам снимка да видите че съм изтрил всичко ...

и двата домейна са от хост.бг ///
 
sistry каза:
admin каза:
И защо даваш снимка на панела в host.bg?
Къде са ти домейните? От къде си ги купил ?

давам снимка да видите че съм изтрил всичко ...

и двата домейна са от хост.бг ///

Не може да изтриваш DNS-и.
Може да ги редактираш но не и да ги триеш.
Нали този домейн трябва да е насочен на някъде.
Ако хостинга ти е в суперхостинг трябва да сложиш техните ДНС и които водят към сървъра където е хостнат.
 

Back
Горе