SandPrince
Registered
Компа в офиса ми е с тази конфигурация - доволен съм, рядко много рядко го товаря така че да издъхне.
Дъно: Intel 945G+ICH7, FSB1333, 2xDualDDR 667, VGA
PCIE16X 4xSATAII, Audio 5.1ch HDA, LAN, 8xUSB
Кутия: 350W PFC
Процесор: Intel Core2 Duo E5200 2.50 GHZ
РАМ: 2GB (DDR2, 800Mhz)
Харддиск: 320GB 7200rpm SATA 16MB
Оптично устройство DVD+/-RW
Видеокарта: NVIDIA 9500GT 512mb, PCI-E, 128bit, GDDR2, HDTV, DVI
Решил съм обаче да си сложа още 2ГБ рам - никога не е излшно.
Харесах си и видео карта, но не знам дали е съвместима с дъното на компа. Не съм много на ти с хардуерните зависимости, за това се допитвам до вас.
Ето тези 2-те съм харесал, но не знам дали ще станат:
http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=19856
http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=19977
Държа да е GTX серия
Дъно: Intel 945G+ICH7, FSB1333, 2xDualDDR 667, VGA
PCIE16X 4xSATAII, Audio 5.1ch HDA, LAN, 8xUSB
Кутия: 350W PFC
Процесор: Intel Core2 Duo E5200 2.50 GHZ
РАМ: 2GB (DDR2, 800Mhz)
Харддиск: 320GB 7200rpm SATA 16MB
Оптично устройство DVD+/-RW
Видеокарта: NVIDIA 9500GT 512mb, PCI-E, 128bit, GDDR2, HDTV, DVI
Решил съм обаче да си сложа още 2ГБ рам - никога не е излшно.
Харесах си и видео карта, но не знам дали е съвместима с дъното на компа. Не съм много на ти с хардуерните зависимости, за това се допитвам до вас.
Ето тези 2-те съм харесал, но не знам дали ще станат:
http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=19856
http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=19977
Държа да е GTX серия