здравейте,
значи имам следния код:
искам в лявата колона да поставя флаш, но има един проблем, тоя флаш искам да се оразмерява и да е плътно в полето винаги, без значение на какъв монитор с каква резолюция ще се гледа, как може да стане това?
може би някакъв жава скрипт, който да опъва флаша или да го намаля според това, кой е отворил страницата и с каква резолюция е
значи имам следния код:
Код:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"
"http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251">
<title>Untitled Document</title>
</head>
<body>
<table width="100%" border="0">
<tr>
<td width="40%" height="100%">flash.swf</td>
<td width="60%" height="100%"> </td>
</tr>
</table>
</body>
</html>
искам в лявата колона да поставя флаш, но има един проблем, тоя флаш искам да се оразмерява и да е плътно в полето винаги, без значение на какъв монитор с каква резолюция ще се гледа, как може да стане това?
може би някакъв жава скрипт, който да опъва флаша или да го намаля според това, кой е отворил страницата и с каква резолюция е