ЕееЕ т'ва е суперска тема.
И малко мързеливо от твоя страна.
Аз ,един от най-мъчеливите хора в сайта,мога на напиша не-помалко от 2-3 страници.
Седми просто и мисли и пиши.После го дай тука и да видим дали трябва някаде нещо .... някоя стилистична грешка.