този урок съвместим ли е

Според мен 6 е като 5 но с подобрени файлове, а не разместени и моето мнение е че ще стане, няма какво да губиш :), ако не стане има начин да го махнеш :)!
 
проблема е, че на фюжъна в таблиците всичко като текст е "??Е/14124/21/" и неможе да се експортва и после да се връща.. та ме е страх да не загубя инфото.. и дали е сигурно, че ще стане на 100%
 
Можеш да инсталираш нов Fusion и да пробваш на него нали? Или ако има проблем и нямаш къде да го инсталираш да ти дам ли аз?
 
MontefuckeR каза:
проблема е, че на фюжъна в таблиците всичко като текст е "??Е/14124/21/" и неможе да се експортва и после да се връща.. та ме е страх да не загубя инфото.. и дали е сигурно, че ще стане на 100%

Направи нова БД
 
Направи собствен сървър на компютъра си и на него пробвай такива работи и след това ги качвай на сайта (Това в случей , че ползваш хостинг).
 

Back
Горе