трябва ми flash player

stelt

Registered
Здравейте накои може ли да ми къде някакъв flash player, но не за mp3 а да може да възпроизвежда да речем някое schoutcastт радио.
 
Кое по точно не може да разбереш ? Теглиш си архива, настройваш си го с твойте конфигурации от файла minicaster.xml, праскаш си 2-рия код в сайта и си готов...

П.С. Файловете да са в папка!
 

Back
Горе