stefan1933
Registered
за теплейти на phpbb
най-отгоре на сайта има един прозорец в които си избираш темлейта които искаш да видиш и тои се показва на целия екран ...
ето такъв сайт http://templates.arcsin.se/demo/dark-ritual-website-template/ само че за phpbb
най-отгоре на сайта има един прозорец в които си избираш темлейта които искаш да видиш и тои се показва на целия екран ...
ето такъв сайт http://templates.arcsin.se/demo/dark-ritual-website-template/ само че за phpbb