търся съдружник

sistry

Registered
да пооправим някои неща по един сайт и да го поддържаме !

търся програмист !

Които е наввит да пише на лс :)
 
Добре, защо не обясниш в темата... може и други да се интересуват, ако търсиш още...
 
Уточни в темата за кво точно става дума .. няма защо да ти пращам и аз лс.. сигурен съм че има още хора, които искат да разберат .. 8)
 
да, търся човек още

значи търся програмист с които да направим някои промени като добавяне на някои нови неща и премахване на съществуващи !
сайта е мои ! и го давам на лс , защото още не е пуснат и не искам да се рекламира от сега ... :)

които е съгласен да пише тук или на лс
със скайпа си
ще му дам на лс да види за кои сайт става на въпрос :)
 

Back
Горе