форум като този

  • Автор Автор r_a_s
  • Начална дата Начална дата

r_a_s

Registered
Някой може ли да ми направи форум като този?
Благодаря ви предварително!
 
Това е phpbb2, ако искаш да го направиш като тук демек да вградиш дизайн-а на сайта ти с този на форума прочети тези уроци:

Интегриране на сайт и phpBB 2 форум - това интегрираш логин форма в сайт-а ти, с която като се логнеш си влязъл в сайт-а и форума.

Уникален темплейт за phpBB /Урок1 - тука вече вграждаш тимплейт-а(дизайна) на сайта ти с този на форума, както е тук.

Уникален темплейт за phpBB //Урок 2 Това е продължението на Уникален тимплейт за phpBB урок 1
 
Брато неговия форум не е phpbb2 :wink:
Някой ако може да направи такьв да пише :)
 
r_a_s каза:
брато не е phpbb2 авторски е :)
Като не знаеш недей спори!

А виж footer-а на форума отдоло. Powered by phpBB


Също така някой, който разбира не би ти направил такъв форум, защото ще трябва да му заплатиш, а ти искаш за без пари, където никъде го няма.

Това не е просто една проверка..
 

Back
Горе