SandPrince
Registered
най-накрая дойде време и аз да помоля за хедър
. можете ли да ми врътнете едно хедърче с размери 1000x120 в този стил
Кликни ме лекинко
като тази шарката на кутията. нещо такова ми трябва.
очаквам вашите варианти :lol:
Кликни ме лекинко
като тази шарката на кутията. нещо такова ми трябва.
очаквам вашите варианти :lol: