центриране

koychev

Registered
Как да центрирам този сайт. С мозила и опера ми излиза центриран а под ИЕ - не. Играя си от 100 години само с това центриране и не става.
 
koychev каза:
Как да центрирам този сайт. С мозила и опера ми излиза центриран а под ИЕ - не. Играя си от 100 години само с това центриране и не става.

с <div align="center"></div>
 
това беше първото което опитах. Не става. Пробвах и цалото съдържание да го поместя във фрейм и да центрирам фрейма обаче и така не става.
 
koychev каза:
това беше първото което опитах. Не става. Пробвах и цалото съдържание да го поместя във фрейм и да центрирам фрейма обаче и така не става.
А с table ?
 
koychev каза:
това беше първото което опитах. Не става. Пробвах и цалото съдържание да го поместя във фрейм и да центрирам фрейма обаче и така не става.
Правиш в css-a
Код:
.center{
margin: 50px 0px 50px 0px;
}
Наместваш си пикселите да са ти е в центъра и после слгаш след body
Код:
<div class="center">
и накрая(след всичко в страницата) затваряш тага.
Късмет ;)
 
HTML

Код:
 <body>
  <div id="container">
    text nqkakuv
  </div>
</body>

CSS

Код:
body {
  text-align: center;
  }

#container {
  margin: 0 auto;
  width: xxxpx;
  }


xxxpx; Тук задаваш големината на полето
 

Back
Горе