S SandPrince Registered 18 Февруари 2008 #1 на някой да му се намират черно-оранжеви темплейти за phpBB2... ако намерите и за 3 още по добре.
I iwanov Registered 18 Февруари 2008 #2 @Sand виш тук: http://www.phpbb3styles.net/db/ и тук: http://www.themesbase.com/ Дано съм помогнал...
@Sand виш тук: http://www.phpbb3styles.net/db/ и тук: http://www.themesbase.com/ Дано съм помогнал...
S stoqnski Registered 18 Февруари 2008 #3 Ето няколко и от мен : http://themebot.com/website-templates/phpbb-styles http://phpbbhacks.com/ http://phpbbtema.net/ Надявам се ,че ще можеш да се ориентираш
Ето няколко и от мен : http://themebot.com/website-templates/phpbb-styles http://phpbbhacks.com/ http://phpbbtema.net/ Надявам се ,че ще можеш да се ориентираш