1 банер моля

GaTio2

Registered
Здравейте трябва ми банер за сайта ми 468х60
http://funny-bg.net/images/moviein.gif
долу горе такива цветове за филми е сайта :) ако ви трябва сайта кажете
 
така ? :roll:

947646v.png
 
ако ми дадеш и псд супер ще е да си го пооправя че не радва много :lol:
 
Вие дадохте една точка за support на big_tuck .
Натиснете тук за да се върнете в темата.
на big_tuck ми харесва повече :lol:
 

Back
Горе