Здравейте инсталирах си phpbb 3.06 и веднага след това възникна проблем с бисквитките ( не запомня парола и ник-нейм на никой ) и всеки път когато се логва някой трябва да пише всичко .
Има ли лек за това ?
И вторият проблем възникна след като си инсталирах 1 style "Coffee Time" който в горният си край има препратки към други страници (искам да ги направя активни) намирам overal_header-a променям
<li class="active"><a href="#" title="{L_HOME}">{L_HOME}</a></li>
на
<li class="active"><a href="www.sitename.com/online_shop" title="{L_HOME}">{L_HOME}</a></li>
и след като сейфам ми го променя автоматично на това
<li class="active"><a href="phpbb/templates/coffee_time/template/www.sitename.com/online_shop" title="{L_HOME}">{L_HOME}</a></li>
Нямам идея как ще стане , ако някой има ...
Мерси предварително.
Има ли лек за това ?
И вторият проблем възникна след като си инсталирах 1 style "Coffee Time" който в горният си край има препратки към други страници (искам да ги направя активни) намирам overal_header-a променям
<li class="active"><a href="#" title="{L_HOME}">{L_HOME}</a></li>
на
<li class="active"><a href="www.sitename.com/online_shop" title="{L_HOME}">{L_HOME}</a></li>
и след като сейфам ми го променя автоматично на това
<li class="active"><a href="phpbb/templates/coffee_time/template/www.sitename.com/online_shop" title="{L_HOME}">{L_HOME}</a></li>
Нямам идея как ще стане , ако някой има ...
Мерси предварително.