T trevata Registered 15 Април 2010 #1 Значи сложих си втори монитора, направих ги два отделни, обаче това че на втория монитор няма старт меню много ме дразни. Та има ли начин да се сложи старт меню и на втория монитор ?
Значи сложих си втори монитора, направих ги два отделни, обаче това че на втория монитор няма старт меню много ме дразни. Та има ли начин да се сложи старт меню и на втория монитор ?