2012г. - идва ли краят на света ...?

Статус
Not open for further replies.

thunder_go

Registered
2012г. - идва ли краят на света?
Наближава датата, доста хора ги вълнува, доста интерес ще има, та рекохме да направим нещо по въпроса с браточед ми.
Споделете мнението си :)
Също ако има някакви неточности при различните браузъри и разделителни, посочете ги, да се постарая да ги отстраня :)

Харесва ми сайтчето. добра идея има.

Офф топик.
Това си е чисто пълнене на умовете с глупости (промиване на мозъци). не вярвам в нищо докато не го видя или усетя. убедил съм се че човек трябва да види и изпита нещо за да вярва в него така на празни приказки не може да ме накараш да повярвам :)

Не предполагах, че ще излезе сайт точно на такава тематика.
Най-вече поради факта, че 2012 е просто така да го нарека "легенда".
Или по-точно измислица.
Спомням си, че на 06.06.2006 пак трябваше да има край на света, но все още сме живи.

Моето лично мнение е, че трябва да се правят сайтове за глобално затопляне и подобни природни проблеми, които наистина си заслужават вниманието.
Предсказанието за 2012 е най-вероятно мит, който почти съм сигурен, че няма да се случи :)

А по-въпроса какво мисля за сайта - еми дизайнчето е малко тъмно, но иначе ми харесва :)

Евала за сайтчето. Доста интересни теми има и ще ги изчета почти всичките. :)
EDIT: @Hunter напиши в гугъл 2012 и ще се изненадаш, че сайтовете са доста, а не само тоя. :D

thunder_go каза:
2012г. - идва ли краят на света?
Наближава датата, доста хора ги вълнува, доста интерес ще има, та рекохме да направим нещо по въпроса с браточед ми.
Споделете мнението си :)
Също ако има някакви неточности при различните браузъри и разделителни, посочете ги, да се постарая да ги отстраня :)

Сайтчето бива.
Ще има интерес към него точно 3 години и нито ден повече, защото
или няма да настъпи края на света и това е лъжливо предсказание или
ще настъпи и този сайт няма да съществува. :)

Като препоръка искам да ти кажа да смениш цвета на буквите под менюто.
Черни са и едва се четат на тъмният фон.
Това напряга очите .

Апфф вижте:

http://2012-bg.com/duhovni-ucheniq/275-kakuv-e-jivota-sled-smurtta

аве вий да не сте некви духове които праят тоя сайт че знаят акк е след смърта ве? ейй само простащина остана в тая българия чсно!

kz каза:
Апфф вижте:

http://2012-bg.com/duhovni-ucheniq/275-kakuv-e-jivota-sled-smurtta

аве вий да не сте некви духове които праят тоя сайт че знаят акк е след смърта ве? ейй само простащина остана в тая българия чсно!

Да човече. Така е.
Неграмотен си.Не можеш да пишеш. Не спазваш правилата.
Пишеш дори родината си с малка буква но пък имаш претенции...
Леле. Иначе си прав. Простащина е голяма заради хора като теб.

И си бан.

Статус
Not open for further replies.

Горе