Да може , не е трудно , има уроци за 3Д . Но може и да неги гледаш , важна е преспективата в която поставиш текста , след това го копираш и там цветовете променяш и тнт. гледаш да изглежда 3Д .
Да може , не е трудно , има уроци за 3Д . Но може и да неги гледаш , важна е преспективата в която поставиш текста , след това го копираш и там цветовете променяш и тнт. гледаш да изглежда 3Д .
Аз незадруго питам ми с photoshop хич ма няма в смисъл, че нямам време да го уча искам на наваксам с PHP-то и затова питам ако някой може да ми го направи