Значи преди 40 дни може и повече направих регистрация в Google Adsens
И още не са одобрили акаунта, като пробвам да се логна ми изписва
Тъй като молбата Ви още се разглежда, AdSense профил с тези входни данни не съществува. Ще прегледаме молбата Ви до седмица от датата на подаване и ще се свържем с Вас чрез емайл. Щом бъдете одобрени за участие в AdSense, ще може да влезете в профила си и да започнете.
Върнете се към началото на AdSense.
Това нормално ли е ?
И още не са одобрили акаунта, като пробвам да се логна ми изписва
Тъй като молбата Ви още се разглежда, AdSense профил с тези входни данни не съществува. Ще прегледаме молбата Ви до седмица от датата на подаване и ще се свържем с Вас чрез емайл. Щом бъдете одобрени за участие в AdSense, ще може да влезете в профила си и да започнете.
Върнете се към началото на AdSense.
Това нормално ли е ?