S shotzz Registered 16 Август 2009 #1 На админа да му го начукам в устата На майка му в гъза отзаде и отпреде - сякаш няма проксите хьахаьх тъпак грозен, да си тъп не е ралта има ли кво да говорим ЖАЛКАР, пожелавам ти да изгниеш в собствения си форум жалък червей гнида наебана :lol:
На админа да му го начукам в устата На майка му в гъза отзаде и отпреде - сякаш няма проксите хьахаьх тъпак грозен, да си тъп не е ралта има ли кво да говорим ЖАЛКАР, пожелавам ти да изгниеш в собствения си форум жалък червей гнида наебана :lol: