Adwords от суперхостинг

Hous

Registered
Така и така скоро ще поръчвам хостинг и гледам отдавна тези ваучери или промо кодове както ги наречете,за по 120лв със всеки закупен хостинг...
чудя се някой от вас ползва ли ги , за да обясни нещо по подробно.
Интересно ми е и как да огранича примерно да се рекламира сайта ми до 120лв и не дори 1 ст по късно.За да се възползвам от ваучера без да се налага да плащам излишно.
Ще съм благодарен ако някой даде мнение от своя опит.
:)

1.во ваучерите обикновенно (99%) от случаите важат само за нови акаунти до 14 дни след създаването им. След това са неизползваеми
2. в контролния панел имаш всички необходими настройки. Можеш да ги променяш по всяко време.
Задаваш максимален разход на ден, когато ти се изчерпи паричния лимит просто рекламите спират да се показват

Mpaka каза:
1.во ваучерите обикновенно (99%) от случаите важат само за нови акаунти до 14 дни след създаването им. След това са неизползваеми
2. в контролния панел имаш всички необходими настройки. Можеш да ги променяш по всяко време.
Задаваш максимален разход на ден, когато ти се изчерпи паричния лимит просто рекламите спират да се показват
Да аз ще си създам нов акаунт,и ще видя в панела,това е ясно,въпроса е ,че при самото създаване ти искат разни сметки кредитни карти и прочие (до колкото помня) и си мислех че там ще продължат да взимат пари ...

аз използвах на суперхостинг такъв ваучер и не продължиха да ми вземат пари от сметката после.

ventsi34 каза:
аз използвах на суперхостинг такъв ваучер и не продължиха да ми вземат пари от сметката после.
Доволен ли остана ,в крайна сметка? :)

Горе