N niker Registered 2 Декември 2009 #1 Ам някой може ли да ми даде такъв скрипт ? Примерно регистрация, но да е без прелоад на страницата, може и кода да е по сложничък ще го разбера просто един пример ми трябва
Ам някой може ли да ми даде такъв скрипт ? Примерно регистрация, но да е без прелоад на страницата, може и кода да е по сложничък ще го разбера просто един пример ми трябва
F F1r3Fl3x Registered 2 Декември 2009 #4 В сайта има уроци за аякс http://web-tourist.net/login/login/statii.php?kategoria=12 Погледни ги. Във поне 3 има готови кодове. Прегледай ги и ако не разбереш нещо, питай пак
В сайта има уроци за аякс http://web-tourist.net/login/login/statii.php?kategoria=12 Погледни ги. Във поне 3 има готови кодове. Прегледай ги и ако не разбереш нещо, питай пак