Това е модула качил сам го някои може ли да ми каже как да го направя за php fusion маи е за е107 ама незнам ?
това е панела
http://4storing.com/ibca5x/29504be2eb5408fbd4d1a4388a439516.html
ето и снимката
http://4storing.com/ibca7x/4cc9bcc18595d5617feb4a220f3a9a02.html
това е панела
http://4storing.com/ibca5x/29504be2eb5408fbd4d1a4388a439516.html
ето и снимката
http://4storing.com/ibca7x/4cc9bcc18595d5617feb4a220f3a9a02.html