V vik96 Registered 4 Юли 2009 #1 Значи отвреме-навреме е така просто апачето дава грешка ( там от ония с send, don't send ...) и спира... Използвам АппСерв Имате ли идея от какво може да е?
Значи отвреме-навреме е така просто апачето дава грешка ( там от ония с send, don't send ...) и спира... Използвам АппСерв Имате ли идея от какво може да е?