Apache-то крашва

  • Автор Автор vik96
  • Начална дата Начална дата

vik96

Registered
Значи отвреме-навреме е така просто апачето дава грешка ( там от ония с send, don't send ...) и спира... Използвам АппСерв :) Имате ли идея от какво може да е?
 

Back
Горе