Apache, PHP, MySQL, Perl, GD, Zend, Pythonс - service

Rex

Registered
Трябва ми програма - сървър, която да предлага:
Apache, PHP, MySQL, Perl, GD, Zend, Python, phpMyAdmin

Задължително поне да има:

Apache, PHP, MySQL, GD, phpMyAdmin !!! Без тях немога :lol:

--------------

искам програма която да не е бъгава, да не прави проблеми.. лека и стабилна да е !

Ползвах до сега FoxServ (наистена много добра програмка, но след 2 - 3 години ми омръзна старото php, пък неможах да го ъпдейтна.. прецакваше се програмата).

Като гледам отзивите за XAMPP нещо.. май бъгово ми се стори...

Моля дайте предложения... ама искам да ми отговорят хора, които са пробвали и са почти на 100% сигурни, че ще ми върши работа.. не да ми прави мизерии.

ПС: Бях пробвал една програма на име: Vertrigo Serv - също много добра, но имах проблеми при стартирването й.. понякога не ми работише сървъра... гадна работа...

ооо забравих най-важното !!! Програмката да може да се конфигурира да поддържа кирилица :lol: :lol:

Благодаря !!! :wink:

момчета, а да ви попитам стартирват ли се с пускането на уиндоус ? В смисъл не да пускам всеки сервиз при пускането на уин-а.. всичко автоматик ? хех трябва да попитам няма как:)

а и да: ако не е така при стартирването да уина да не изписва да се цъкне нещо за да се пусне системата както е при vertrigo serv-а.

Благодаря

1.6.5 - 09/12/2006
added the mail function configuration during install
added PHP settings functions in the WAMP5 menu
now using PHP 5.1.6
now using MySQL 5.0.24a
now using Apache 2.0.59
now using phpmyadmin 2.8.2.4

** извадка от change log-а на wamp.

Това значи ли, че има и smtp server включен към него или нещо друго е ?

същото се отнася и за xampp:

The distribution for Windows 98, NT, 2000 and XP. This version contains: Apache, MySQL, PHP + PEAR, Perl, mod_php, mod_perl, mod_ssl, OpenSSL, phpMyAdmin, Webalizer, Mercury Mail Transport System for Win32 and NetWare Systems v3.32, JpGraph, FileZilla FTP Server, mcrypt, eAccelerator, SQLite, and WEB-DAV + mod_auth_mysql.

Rex каза:
момчета, а да ви попитам стартирват ли се с пускането на уиндоус ? В смисъл не да пускам всеки сервиз при пускането на уин-а.. всичко автоматик ? хех трябва да попитам няма как:)

а и да: ако не е така при стартирването да уина да не изписва да се цъкне нещо за да се пусне системата както е при vertrigo serv-а.

Благодаря

1.6.5 - 09/12/2006
added the mail function configuration during install
added PHP settings functions in the WAMP5 menu
now using PHP 5.1.6
now using MySQL 5.0.24a
now using Apache 2.0.59
now using phpmyadmin 2.8.2.4

** извадка от change log-а на wamp.

Това значи ли, че има и smtp server включен към него или нещо друго е ?

същото се отнася и за xampp:

The distribution for Windows 98, NT, 2000 and XP. This version contains: Apache, MySQL, PHP + PEAR, Perl, mod_php, mod_perl, mod_ssl, OpenSSL, phpMyAdmin, Webalizer, Mercury Mail Transport System for Win32 and NetWare Systems v3.32, JpGraph, FileZilla FTP Server, mcrypt, eAccelerator, SQLite, and WEB-DAV + mod_auth_mysql.
wamp няма а иначе при инсталацията те пита за адреса на SMTP и ти си въвеждаш адреса на отделно инсталирания mailserver ето името на един hMailServer
инсталираш си сам и готово

Rex каза:

?? :oops:

Rex каза:

Tова ти е за ХАМРР-а то си пише старт стоп ала бала :)

Горе