Auto MSG

us3nch0

Registered
Ще можете ли да ми драснете един адон??След като ми прави някой усмивка " :} " , как да му се усмихвам автоматично и аз с :+}}
Кирилизирано, by Smirnoff
 
Пробвах това много пъти, ама не става.Смених $chan с $nick и :#: с :?: и пак не става.. :?
 
Код:
on *:text:*:#:{
  if (:} isin $1-) { .msg # :) }
  if (: $+ $chr(41) isin $1-) { .msg # :)) }
  if (:] isin $1-) { .msg # :))) }
}

и т.н :)
 

Back
Горе