AutoCAD Проблем

lubo91

Registered
Проблема е следния имам един фаил които трябва да принтирам файла е с разширение .dwg Опитах с версиите на програмата от 2009 , 2008 и 2004 година но винаги ми дава грешка

" Drawing file is not vald "

На какво се дължи тая грешка и как да я преодолея ?
 
проблема е във файла.Не мисля че може да се оправи.Съжалявам за отрицателния отговор но такава е действителността.
 

Back
Горе