Проблема е следния имам един фаил които трябва да принтирам файла е с разширение .dwg Опитах с версиите на програмата от 2009 , 2008 и 2004 година но винаги ми дава грешка
" Drawing file is not vald "
На какво се дължи тая грешка и как да я преодолея ?