L liglioo1 Registered 21 Февруари 2010 #1 някой може ли да ми каже защо когато сложа някой скрипт във страницата и банерите почето изчезват или седят като черни квадрати :shock: :shock: :shock: :shock:
някой може ли да ми каже защо когато сложа някой скрипт във страницата и банерите почето изчезват или седят като черни квадрати :shock: :shock: :shock: :shock: