baner

Статус
Not open for further replies.

liglioo1

Registered
някой може ли да ми каже защо когато сложа някой скрипт във страницата и банерите почето изчезват или седят като черни квадрати :shock: :shock: :shock: :shock: :cry:
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе