K kriss Registered 15 Януари 2010 #4 сайта е супер вече четвърта система си тегля да пробвам :?: успех в развитеито :?:
J justspy Registered 15 Януари 2010 #6 както каза boby_29 по добре оправи хедара .. все пак първото виждане винаги е най важно .. иначе като цяло сайта ми харесва, но идеята е изтъркана .. неочаквай много посещения ..
както каза boby_29 по добре оправи хедара .. все пак първото виждане винаги е най важно .. иначе като цяло сайта ми харесва, но идеята е изтъркана .. неочаквай много посещения ..