P PiTBuLL Registered 11 Август 2009 #1 Форума е мой от 1 седмица и вече работим по наш собсвен дизайн.За момента 1 фирма иска да ни спонсорира с хостинг и ако излезе нещо ще има и домейни!Форума е нов и още правим някой неща по него! И моля без от сорта поредния форум с кеш мод....
Форума е мой от 1 седмица и вече работим по наш собсвен дизайн.За момента 1 фирма иска да ни спонсорира с хостинг и ако излезе нещо ще има и домейни!Форума е нов и още правим някой неща по него! И моля без от сорта поредния форум с кеш мод....