Bgtop как е направен?

http://www.aardvarktopsitesphp.com/

http://itop10.net/ - > Това ползват bgtop


А за този TOPO някакво демо има ли?
 
asteryx каза:
http://itop10.net/ - > Това ползват bgtop


Как те настройва за фрихостия да работи това дава ми постоянно някакви грешки

Отваряш config.php & connect.php и поплваш..
 
Може и да съм се объркал...еми след,като попълниш config.php просто отваряш сайт и би трябвало да тръгне аз така май бях го подкарал....обаче да знаеш тази система за сайтове няма съпорт всичко сам трябва да си правиш...
 
а кое от тези готови системи е най-добро. аз отдавана съм решил да правя такъв сайт и се чудих как става.
 
http://www.aardvarkind.com/ Е най-доброто. Поне според мене :) Е не може да се сравни с безсънните нощи на писане на своя, но...
 
а на бг ли са ;) Според мен не :П Ама кажете ,че не съм вещ в тази област с тези системи .. Ся кво ако искам да си я дръпна и кво трябва да я превеждам ли :shock:
 
Той има 10 реда максимум за превеждане...по тези системи няма нищо за превеждане...най много 10-15 реда. :)
 

Back
Горе