Blog template

vik96

Registered
Ще може ли да ми намерите някакво просто и хубаво дизайнче за блог? Ако може да е HTML&CSS.Цял гугъл прерових ,но всички темплейти са .xml :S
 
http://cubismo-btemplates.blogspot.com/
http://tech-buzz-deluxe.blogspot.com/
Ами някой от тези двата може ли да ми намерите?

@devent видях ги тези темплейт ,но са претрупани повечето :)
 
Tова са темплейти за блог системи.

Винаги можеш да запишеш страницата (file > save as > Web page all) и после да ползваш нещата, които си записал. Друг е въпроса до колко етично е това. :)
 
bubust каза:
Tова са темплейти за блог системи.

Винаги можеш да запишеш страницата (file > save as > Web page all) и после да ползваш нещата, които си записал. Друг е въпроса до колко етично е това. :)
Мерси :)
 

Back
Горе