bux.to - Някой да е взимал пари от там ?

ajax

Registered
Здравейте, рових се може да съм пропуснал,но да попитам някой зимал ли е пари от там и за колко време ги получаваш бавят ли се много че имам акаунт от доста време... ?

На някой ги дават,на някой не.Една моя съученичка зариби доста хора,изкара към 200 долара,но така и не са и ги пратили.Аз имам около 60,като вече веднъж поисках 20 и ми ги дадоха,но с около половин година закъснение.И то са ми в AlertPay и незнам как да си ги взема... :D

Всъщност имам акаунт в Bux.to с $20 вътре. Ако някой иска да ми стане реферал в един сайт, който плаща ще му го подаря :?: . Пишете ЛБ

още няколко рекламки ми остават, за да направя 50 евро и ще ги поискам и ще си почакам яко :D

Чаках година за $20, отмених ги и направо си поисках всичките $111.44

Ако някой все още си губи времето в Bux.to да знае, че са увеличили минималното плащане на $50.......

Аз цъкам още там но нямам реферали и засега съм събрал 24 $. Доколкото виждам във форума им продължава да се пишат теми за получени пари

Аз се чудя, защо въобще има такава тема.
Ако плащаха никой нямаше да се притеснява.

Защо никой не пита google дали плаща. :)

Според мен такива теми за bux.to и подобните му трябва да се забранят защото са скам и само се лъжат хората. Ама това си е мое мнение :)

Щото са гугъл :), но и те понякога се правят на ударени...
Бях събрал 68 долара и ми блокираха акаунта...

0u7 каза:
Щото са гугъл :), но и те понякога се правят на ударени...
Бях събрал 68 долара и ми блокираха акаунта...

О... тука вече май ти се правиш на ударен, че не знаеш защо са те блокирали.
Гоогле ще останат, защото привличат рекламодатели .
Рекламодателите знаят, че као някой се опита да прави измами гоогле
ще го хванат и ще го изхвърлят.
Тоест ти в момента правиш реклама на гоогле, защото си поредният
който го хващат.

vioza каза:
Аз цъкам още там но нямам реферали и засега съм събрал 24 $. Доколкото виждам във форума им продължава да се пишат теми за получени пари

Нормално е във форума им да пише така, нали се сещаш ;)
Виж какво казва независим форум:

http://www.ptctalk.com/forums/black-list/bux-to-1111/

big_tuck каза:
Според мен такива теми за bux.to и подобните му трябва да се забранят защото са скам и само се лъжат хората. Ама това си е мое мнение

Не е точно така, има сайтове, които плащат без проблеми. Казвам го от собствен опит.

@lubo666 малко си объркал цитатите ама карай :D Аз нямам нищо против такива програми ама ако са за проверени и плащат обаче 90% са скам и хората само си губят времето да кликат и не получават нищо насреща.

Еми админе нз сайта го бях оставил на автопилот не бях влизал 2-3 месеца .. Влизам един ден гледам няма реклами на гугъл влизам си в ацц-то дум блокирано....

big_tuck каза:
@lubo666 малко си объркал цитатите ама карай :D Аз нямам нищо против такива програми ама ако са за проверени и плащат обаче 90% са скам и хората само си губят времето да кликат и не получават нищо насреща.

Извинявай, оправих ги :)
Даже 99% са СКАМ, всъщност аз имам само 1 проверен, за който мога да гарантирам. И още няколко, но те плащат по $0.001 на клик и не си струва....

lubo666 каза:
Всъщност имам акаунт в Bux.to с $20 вътре. Ако някой иска да ми стане реферал в един сайт, който плаща ще му го подаря :?: . Пишете ЛБ

Чакай сега... сигурен си, че плаща ама ползва и реферали?
Всички програми, които ползват реферали са пирамида.
Щом има реферали значи няма как да изкара този който ти е реферал.
Просто в света няма такава система, която да ползва реферали и да не е пирамида или сайт свързан с комар или залагания.
Просто няма и не искам по никакъв начин да ползваш web tourist
за реклама на подобни сайтове.
Защото ти гарантирам, че в момента правиш точно измама.

Не е хубаво това и не гледам с добро око на подобни топици, защото
потребителите се лъжат по думите "гарантирам, че плащат"... ама какво, кога и колко не е ясно.

Ти си реферал на някой, друг ти става на теб и накрая последния какво?

ПИРАМИДА.

Но има и хубава страна на нещата и тя е, че няма как да зарибиш сериозен
човек и сайт за подобно нещо.
Най много някой съвсем изпаднал или съвсем балама но от него не може да изкараш.
Тарикатите няма да се хванат, а всъщност те ти трябват.

Горе