Така днес мисля да почвам да се занимавам с c++,но ако можете да ми оточните нещо: Можете ли да ми дадете хубави уроци на БЪЛГАРСКИ,ако може видео уроци да са ? И другото когато направиш програмата можеш ли да и правиш дизаин ?! Благодаря предавително
Вземи си някоя сносна книга на български и цикли като луд.
Не ти трябва да правиш дизайн - първо научи да програмираш.
(иначе Qt framework е точно такова)
И се пише уточните.