C каква мирка сте и доволни ли сте?

Pr0oF

Registered
Добре, така и така съм отворил въпроса пък да не правя нова тема, кажете направо с каква мирка сте и доволни ли сте?
Аз все още си търся някоя с малко опций, просто някъв авто ауей да има и там някоя друга глезотийка, щото тези нашите направо са ужасни, само с цветни циганий и лиготий по тях и въобще не са ми "атрактивни".
И както казах с тези 2 адъна просто скрипта ще стане полезен.Така че нека видя вашите предложения. :arrow:
 
А коя версия ти е ?
Аз наскоро като си правих моя миксар беше 6.17, обаче не чувам добри отзиви за него, и единственото което забелязах беше няква минимална промяна в прозорците. От 6.16 съм доволен нямах големи бъгове при нея, а онзи ден забелязах че е излязла и 6.21... Но не съм чул все още конкретна информация за нея
 
Ползвайте 6.17 и си свиркайте.
Това ще си остане версията с най-голям приоритет.
Най-малко бъгове.
Най-добре си изпълнява функцийте, защото предната бъркаше нещо.
И най-добър дизайн има, говоря за това че можеш да си местиш отделните части в мирката на ляво на дясно на където ти сърце поиска.

За мен 6.17 става за всичко, най-съвместима е ;)
 
Е кое толкова освен барът с каналите и потребителите можеш да си местиш в 4те посоки (което го имат и старите версий) ?
 
Pr0oF каза:
Е кое толкова освен барът с каналите и потребителите можеш да си местиш в 4те посоки (което го имат и старите версий) ?

То е само това в целия дизайн на мирката :D
(лека)
 
PoDMaTRiX каза:
Red Beach Script :)
Тази си я бива, познаваме се със създателя й.
На мен малко не ми допада заради тия чалгийки
и цветнотийки, но съм останал с впечатлението,
че има бая екстрички :)
 
Е давярно е, но се пак съм си я едитнал леко. ВКлючително и чаргата в началото. Иначе дам EsCaPeR досега е парвил много добри скриптове :)
 
PoDMaTRiX каза:
Е давярно е, но се пак съм си я едитнал леко. ВКлючително и чаргата в началото. Иначе дам EsCaPeR досега е парвил много добри скриптове :)

Е все пак партньори сме, аз от него се заразих
да пиша mIRC Скриптове и addons :wink:
 
Аз ползвам моята мирка и NNScript. Най-добре си направи твой скрипт, за да си я направиш както искаш!
 
Vip-script -> http://vip-script.com/
Според мен е добра и има най-важните неща без допълнителни глезотийки
 
LiRiX Script :D 101 бъга на едно място. Сменил съм само няколко картинки и съм нацъкал няколко скрипта. Имам всичко за нормален чат :p

Иначе преди да стана що годе "компетенте" отност IRC Ползвах готови решение, mIRC, BGmIRC или Oper script.
 
EVO Script

http://php.evo.bg/software%20-%20free/EVO%20Script.exe
 

Горе