Cairo dock + beryl theme

DeathGuard_

Registered
някой може ли да ми я намери за теглене? beryl темата ми трябва, кайрото си го имам...
 
Beryl не е тема, а програма за "украсяване" на десктопа.Тук е сайта на Beryl, но ти препоръчвам да си изтеглиш Compiz Fusion.Компиза е Beryl + Compiz.Инсталирай си и compizconfig-settings-manager за по лесно управление на темите и ефектите.

:)
 
не.. ъ, аз искам да се получи този ефект и ми казаха, че било cairo dock + beryl:
http://store.picbg.net/pubpic/D2/C2/7ff8f683bb78d2c2.png
 

Back
Горе