M ma3x_ip Registered 2 Януари 2010 #1 Павилно ли съм разбрал: Че може да пишеш интерфейса на някоя пробрама чрез cgi ? /* Аз сега като знам малко c++ мога да си напиша програма (калкулатор) а интерфейса да е уеб :shock: wooow !! :shock: Вярно ли е това или съм разбрал грешно ? */
Павилно ли съм разбрал: Че може да пишеш интерфейса на някоя пробрама чрез cgi ? /* Аз сега като знам малко c++ мога да си напиша програма (калкулатор) а интерфейса да е уеб :shock: wooow !! :shock: Вярно ли е това или съм разбрал грешно ? */
T trevata Registered 2 Януари 2010 #2 Да, нещо такова се получава, но ти препоръчвам да пишеш на C. Също хвърли и едно око на Java Servlet
R radio_stun4fun Registered 2 Януари 2010 #3 Абсолютно всичко може да се напише с интерфейс за уеб Пример за използването на Common Gateway Interface е Shoutcast Server
Абсолютно всичко може да се напише с интерфейс за уеб Пример за използването на Common Gateway Interface е Shoutcast Server