cgi няколко въпроса

ma3x_ip

Registered
Павилно ли съм разбрал:
Че може да пишеш интерфейса на някоя пробрама чрез cgi ?

/*
Аз сега като знам малко c++ мога да си напиша програма (калкулатор) а интерфейса да е уеб :shock: wooow !! :shock:
Вярно ли е това или съм разбрал грешно ?
*/
 
Абсолютно всичко може да се напише с интерфейс за уеб :) Пример за използването на Common Gateway Interface е Shoutcast Server
 

Back
Горе