charset в PHP

ragou

Registered
Пускам едно скриптче с iframe в html страница. Много често излизат маймуни вместо букви, които се оправят като рефрешна страницата, въпреки , че страницата си е на windows-1251. Има ли някаква директива в РНР където изрично да указвам на скрипта charset какъвто искам.
 

Back
Горе