L Loop Registered 12 Ноември 2009 #1 http://www.amxmodxbg.org/forum/archive/images/avatars/19036805374a1524bae5055.jpg това е картината можете ли на нея да напишете по диагонал Killing*Spree и това да премигва през няколко сек. Мерси предварително
http://www.amxmodxbg.org/forum/archive/images/avatars/19036805374a1524bae5055.jpg това е картината можете ли на нея да напишете по диагонал Killing*Spree и това да премигва през няколко сек. Мерси предварително
L Loop Registered 12 Ноември 2009 #3 http://pxlbuzzard.com/blog/wp-content/uploads/2008/09/spy_team_fortress_2_by_neo93536-150x150.jpg Тази?
http://pxlbuzzard.com/blog/wp-content/uploads/2008/09/spy_team_fortress_2_by_neo93536-150x150.jpg Тази?