CS Logo

ToShkyYy

Registered
Отдавна с един приятел играем 2v2 и наскоро реших да се запишем в ESL.Тук идва и проблема отбора се казва b2e.gaming, но нямам подходящо лого, което трябва да е 180x180.Моля ви който може да ми помогне и да ми сътвори 1 лого 180x180 което да съдържа и името на отбора.

10x предварително :?: :P
 
Ако може фона да не е за ЦС, примерно нещо подобно http://prikachi.com/files/976911C.jpg , което е неутрално !
 
e1fe663d1f003290.gif

Нещо такова ако не ти хареса ми дай некфа картинка по тфой избор щото трудно ще ти оцеля вкуса :)
 
http://ba.ckground.com/wp-content/uploads/2009/03/004_red_s.jpg заповядай и да не забравиш да го направиш 180х180. :)
 
Не, така е добре ама нали ти казах, оправи пикселите само и си златен ! 180х180 трябва да е :)

Оправи го на JPEG, ако обичаш, че аз незнам как и сме готови {}
+1 готов си :?:
 

Back
Горе