Отдавна с един приятел играем 2v2 и наскоро реших да се запишем в ESL.Тук идва и проблема отбора се казва b2e.gaming, но нямам подходящо лого, което трябва да е 180x180.Моля ви който може да ми помогне и да ми сътвори 1 лого 180x180 което да съдържа и името на отбора.
10x предварително :?:
10x предварително :?: