GodFather2
Registered
Значи написах си е тоя цсс... всичко е наред има само един проблем и той е че като сменя резолюцията на монитора (от 1280х1024 на 1024х768) всичко се залепва в дясно а трябва да си стой в средата... !?
Код:
body {
font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;
font-size: 11px;
color: #222;
}
#divo{
position:absolute;
left:165px;
width:932px;
height:700px;
border:0px solid;}
#edno {
width: 930px;
height: 120px;
position:absolute;
border:1px solid;
}
#dve {
width: 400px;
height: 180px;
position:absolute;
top:127px;
border:1px solid;
}
#tri {
width: 523px;
height: 333px;
position:absolute;
top:127px;
right:0px;
border:1px solid;
}
#chetiri {
width: 400px;
height: 147px;
position:absolute;
top:313px;
border:1px solid;
}
#pet{
width: 625px;
height: 147px;
position:absolute;
top:467px;
border:1px solid;}
#shest {
width: 300px;
height: 147px;
position:absolute;
top:467px;
right:0px;
border:1px solid;
}