W whitedevil Registered 27 Октомври 2009 #1 Изпозвам PEAR модула за връзка с базата на моя комп сайта работи но като го кача на платения хост изкарва DB Error: not found!! Как да махна това съобщение?
Изпозвам PEAR модула за връзка с базата на моя комп сайта работи но като го кача на платения хост изкарва DB Error: not found!! Как да махна това съобщение?
F federer_11 Registered 27 Октомври 2009 #2 я пусни едно phpinfo(); и виж дали всичко е включено на хоста