freehostiaa
Registered
Прочетох много неща за трите системи.Да -е107 е много лесна за управление,но има слаба защита.Joomla доколкото знам е по-защитена от е107 ,има по-красиви теми (лично мнение от всекидневното ми търсене),но джумла е по-тежка и един голям mod прави всичко,което в някои случаи може доста да затрудни.По-бавно зарежда.
Drupal от друга страна е най-предпочитаният cms с награда за първо място за cms система за 2008 година.Още не съм го изпробвал,но по демотато в opensourse.com ми се струва по-труден за управление.От друга страна е много добре защитен и е подходящ за сайтове с много посещения..
Вие какво мислите.Моля давайте коментари от личен опит и съвети кой cms да избера.e107 и joomla ги разучих,сега остава да разуча и drupal.
Според много хора joomla при разрастването на сайта създава много главоболия и различни грешки..
Искам да направя сайт на чужд език за новини,който ще има много посещения и ми трябва добра защита някой да не го хакне.Освен това трябва да е лек и да предлага множество функции на потребителите,добър контрол на менютата и всички там функции...
Според вас кой cms е най-подходящ за целта?Вие кой използвате?
Моля посъветвайте ме,защото въпреки ,че не съм ползвал друпал,май клоня към него.Е107 най-много ми хареса,защото е много лесен за управление,но доколкото знам е с по-слаба защита.За Joomlata намерих идеалната тема,която искам за сайта си.А за drupal..още се уча и не знам какво да правя...Коя система ще ми препоръчате вие
Drupal от друга страна е най-предпочитаният cms с награда за първо място за cms система за 2008 година.Още не съм го изпробвал,но по демотато в opensourse.com ми се струва по-труден за управление.От друга страна е много добре защитен и е подходящ за сайтове с много посещения..
Вие какво мислите.Моля давайте коментари от личен опит и съвети кой cms да избера.e107 и joomla ги разучих,сега остава да разуча и drupal.
Според много хора joomla при разрастването на сайта създава много главоболия и различни грешки..
Искам да направя сайт на чужд език за новини,който ще има много посещения и ми трябва добра защита някой да не го хакне.Освен това трябва да е лек и да предлага множество функции на потребителите,добър контрол на менютата и всички там функции...
Според вас кой cms е най-подходящ за целта?Вие кой използвате?
Моля посъветвайте ме,защото въпреки ,че не съм ползвал друпал,май клоня към него.Е107 най-много ми хареса,защото е много лесен за управление,но доколкото знам е с по-слаба защита.За Joomlata намерих идеалната тема,която искам за сайта си.А за drupal..още се уча и не знам какво да правя...Коя система ще ми препоръчате вие