E-llusion- Уеб студио

eros

Registered
Ето предишната ми презентация- http://web-tourist.net/login/lekcii/view.php?st=2869

Поствам тази нова тема по случай обновеното ни уеб студио,което може да посетите на адрес http://e-llusion.org и да напишите вашите мнения ;)

Поздрави!
 
Много е хубав сайта. Поздравления. Поздрави и за Qlamoff наистина го уважавам като дизайнер 8)
 
де да отговарахте само по бързо писах ви на майла преди ден два но отговор още няма иначе като пръв поглед е добре сайта ви
 
antique каза:
де да отговарахте само по бързо писах ви на майла преди ден два но отговор още няма иначе като пръв поглед е добре сайта ви
Имаме много работа,но разгледах запитването ти,ще бъде отговорено на него очаквай e-mail до 24 часа :)

Благодаря на всички за позитивните мнения,от екипа оценяваме мненията на всички и много ще се зарадваме,ако се доверите на нас да създадем ваша уеб страница :wink:
 

Back
Горе