EN на Microsoft office

purko

Registered
Инсталирах си Microsoft office обаче на БГ език. Как мога да го направя на английски?
 
Английския си е по подразбиране... едва ил ще анмериш пач. Дръпни си офис на английски и ще си готов.
Инъче: http://office.microsoft.com/en-us/downloads/HA011133501033.aspx
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=1F5C7D10-B4F9-482D-B0E5-9547A7F508E5&displaylang=en
 
А как да деинсталирам сегашния пакет?
Двата линка не ми ги отваря...
 
Виж тук

http://office.microsoft.com/bg-bg/help/HA102923071026.aspx
 

Back
Горе