Може ли да ми дадете разумно обяснение за тази грешка.
Ако правилно знам това е че информацията в променливата е повече отколкото може да се вкара в БД.
Да ама не както се казва.
Полето беше varchar 255, аз опитвам да сложа стринг със 40 символа и ми дава грешката.
Промених го на text полето и пак същото.
Направих го и longtext и при 40 символа пак същата грешка.
Кажете от каво може да е че вече не намирам решение

Ако правилно знам това е че информацията в променливата е повече отколкото може да се вкара в БД.
Да ама не както се казва.
Полето беше varchar 255, аз опитвам да сложа стринг със 40 символа и ми дава грешката.
Промених го на text полето и пак същото.
Направих го и longtext и при 40 символа пак същата грешка.
Кажете от каво може да е че вече не намирам решение